#Akiųpravedimai

Akių pravedimai, liaudiškai vadinamos „pravotkės“, tai klasika. Apie tai irgi reiktų pakalbėti, nes didžioji dalis su mėlynais pravedimais. Bet šį kartą apie kitą grožį, akių pravedimus su šešėliavimu. Man asmeniškai tai be proto gražu, ypatingai vyresnio amžiaus moterims, tarsi akys sužiba kitaip.

Akių pravedimams su šešėliu naudojami rudi pigmentai, nuo šviesaus iki tamsaus. Teisingai įvedus pigmentą, galima tikėtis labai gražaus varianto ir pliusas tas, kad jūsų pravedimai niekada netaps mėlyni. Sugijimo procese, galutiniame rezultate mažas procentas nublukimo. Ypatingai paryškinama blakstienų linija.

Niekada, niekada nenorėkite dekoratyvinio šešėliavimo, kalbu apie mėlyną ir žalią pigmentą. Tai baisiausias košmaras koks gali būti, jus šito grožio neišimsite su jokiu lazeriu. Gal galimybė ir yra pablukinti remuveriu, bet vargeli vargeli…

Permanentinis makiažas ne dekoratyvinė kosmetika. Norite nepralošti ir džiaugtis tikrai geru rezultatu, prisilaikykite klasikos, meistro rekomendacijų ir žemiškų spalvų.

Su meile savo darbui, Kristina

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top