Apie

Permanentinio makiažo pasaulis pagal Kristiną

Sveiki,

Aš – Kristina, permanentinio makiažo meistrė.

Galbūt jau esame susitikę, galbūt Jūs tik ieškote šios srities specialisto, tačiau jei atsivertėte šį puslapį, ko gero, norite sužinoti daugiau apie mane.

O man visada buvo įdomu bendrauti su žmonėmis, juos suprasti, pajausti, ko kitas nori. Tas noras gimdė svajones: nuo pat mažens troškau būti mokytoja, vėliau – psichologe. Baigusi mokyklą, pasirinkau socialinio darbo studijas ir baigiau Mykolo Romerio Universitetą.

Kelią į grožio pasaulį atvėrė pojūtis, kad man pačiai reikia žinių ir įgūdžių. Paauglystėje, ankstyvoje jaunystėje visiškai nesidažiau, man tiesiog to nereikėjo, nerūpėjo. Tik studijuojant universitete staiga atėjo noras, suvokimas, jog esu moteris, būsiu žmona, mama. Kad turiu bruožų, kuriuos norėčiau paryškinti, pabrėžti. Ir tai norėjosi daryti tinkamai, profesionaliai.

Pasirinkau vizažistės specialybę ir dar besimokydama pradėjau dirbti, daryti makiažus. Džiaugiausi, kad darbe labai praverčia socialinio darbo studijų metu įgautos žinios, kad jos man suteikia pasitikėjimo, lengvumo bendrauti su pirmą kartą matomu žmogumi. Juk mūsų profesija yra tokia – kad per pirmąsias 5 minutes turi užmegzti ryšį, „pagauti“ klientės mintis, įsijausti ir pajausti, ko ji nori. Juk būna ir taip, kad eidama pas specialistę, dažnai moteris ir pati nėra tikra, ko iš tikrųjų jai reikia...

Kartą, būdama 25 metų amžiaus, keliavau autobusu į Sankt Peterburgą. Tarp keleivių iš karto pamačiau nuostabiai gražią, pasitempusią, dailiai pasidažiusią moterį. Pirmoji mintis buvo – įdomu, kaip ji atrodys ryte, po nakvynės ant ne itin patogios sėdynės. Mano vaizduotės gaisrus užgesino pirmasis žvilgsnis prabudus: moteris atrodė taip pat nepriekaištingai, kaip ir kelionės pradžioje. Negalėjau ištverti nepriėjus ir nepakalbinus. Kaip tai įmanoma? Taip sužinojau apie tuomet Lietuvoje dar negirdėtą permanentinį makiažą. Ir jei anksčiau dar pagalvodavau, jog visažistės darbas man yra tik laikina gyvenimo stotelė, tai šis susitikimas uždegė noru eiti pirmyn, mokytis ir tapti permanentinio makiažo meistre.

Nuo to laiko jau praėjo beveik 10 metų. Permanentinio makiažo pasaulis vietoje nestovi. Keičiasi, tobulėja, modernėja ne tik įranga, priemonės, technika, bet ir specialistai. Mano pasirinktas kelias tuo ir įdomus – čia negali užsibūti, užsistovėti, panirti į rutiną...

Sekdama savo pojūčiu ir nenumaldomu noru gilinti žinias, šiemet įgijau dar vieną – bendrosios praktikos slaugytojos specialybę. Žinios apie žmogaus anatomiją, odos fiziologiją atliekant permanentinį makiažą labai reikalingos. Kaip ir mano vidinis poreikis eiti pirmyn, mokytis, nuolat tobulėti, perduoti savo žinias ir patirtį kitiems.

Visų pirma – dėl tų moterų, su kuriomis jau esame susitikusios, kurios skaito šį tekstą ir kurios galbūt jau rytoj atvers mano kabineto duris Vilniuje, Utenoje ar Trakuose...

Iki susitikimo.

Kristina_su_pmu