Ar skausminga ilgalaikio makiažo procedūra?

Skausmas, vienas iš labiausiai stabdančių jausmų. Pinigai, kuriuos sumokama už permanentinį makiažą, juos galima sutaupyti, pasiskolinti, bet va kaip su skausmu atliekant permanentinį makiažą? Internete pilna skausmo skalių, galite save įsivertinti, bet ir tai nepadės, nes draugė ar kaimynė, kuri darėsi permanentini makiažą, žino geriau. Taip visada, nes kažkas turi žinoti geriau.

Permanentinio makiažo procedūra, šiuo metu kalbu apie antakių permanentinį makiažą, tai invazinė procedūra. Aiškiau, mažos adatėlės pagalba įvedamas pigmentas į viršutinį odos sluoksnį. Visada sakau, ne kremuku tepame, o rimtus darbus atliekame. Jai sakyčiau, jūs tikrai nieko nejausite, aš meluočiau, bet reklama būtų gera.

Galiu pasakyti tik tiek, procedūra yra išgyvenama, jausmas toks, tarsi kas antakius pešiotų. Va jums ir testukas, sužinoti ar jums skaudės permanentinio makiažo procedūros metu. Jai atliekant korekcija pincetu jums skauda, tada jums gali būti procedūra nemaloni, jai pešiojant pincetu antakius jūs išgyvenate, tada tikrai išgyvensite permanentinio makiažo procedūrą. Kada procedūros metu  (atliekant antakių permanentinį makiažą) jums be galo skauda, tai arba jūs esate ta išimtis, kuri visiškai nepakanti niekam, arba procedūra atliekama neteisingai. Atliekant procedūra, vis mažiau jaučiamas skausmas, nes labiau veikia vaistai.

Visada smagu išgirsti iš klientės po procedūros, „o sakė skaudės, bet juk neskauda“. Visoms linkiu, nebijoti to ko nežinome, o džiaugtis, kad išdrįsome.

Su meile savo darbui, Kristė.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top