Ar teisinga retušuoti atlikto permanentinio makiažo nuotraukas?

Kodėl mes norime būti apgauti?

Su šiuo fenomenu susiduriu kiekvieną dieną, kada atlieku permanentinio makiažo procedūrą. Ypatingai jaunos merginos, kurios ir taip yra tikrai be galo gražios ir visko siekia iki tobulumo. Jos mato tobulai retušuotus antakius, iki mikro pikselio taškelio, kuris turi būti ir ant jos antakių. Aišku, gražiai įpakuotas saldainis, visada saldesnis, bet ar tikrai? Klientės nekaltos, jos jaunos ir visai nesigilina į žmogaus odos fiziologiją, ir meistrai nevisi nesistengia klientėms paaiškinti, kodėl sugijus rezultatas visai kitoks, nei nuotraukoje.

Daug paprasčiau su brandaus amžiaus klientėmis, jos mažiau tiki stebuklais, puikiai įvertina savo odos galimybes, esamas raukšles, pigmentaciją, odos tipą. Visada pasitiki meistru ir nori tiesiog pagal savo amžių atrodyti geriausiai. Ir jos šiuo atveju laimi. Laimi teisingą permanentinio makiažo pigmento padengimą, kuris nevirs mėlynu, raudonu ar žaliu (baisiausia kas gali būti). Ateityje puikiausia galės lengvai atsinaujinti, keisti formą ar pigmento intensyvumą.

Apie odos fiziologiją, kitu kartu, lengvai ir suprantamai. Kad antakiai būtų ne našta žvilgsniui, o gyvenimo džiaugsmas akims.

Su meile savo darbui, Kristė

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top