Mano blogas

  • Mano blogas
  • Mano blogas
  • Mano blogas

Kodėl vyresnėms klientėm norisi ryškių antakių?

 

Prisipažinsiu, rašyti blogą privertė mano darbas su klientėmis, kurių amžius nuo 18 iki 81 metų. Tai mano pirmas blogas, tad labai nesmerkite. Noriu rašyti, noriu sakyti tai kas tikra iš permanentinio makiažo pasaulyje.

Pastaruoju metu sulaukiu didesnio dėmesio iš 65+ klienčių. Ar tai jau vyresnė klientė?! Ne, negalėčiau taip atsakyti, nes viena 76 metų klientė davė puikią pastabą apie amžių 😊: „žinot, buvo blogai su širdimi, laukiau operacijos. Atėjo jaunas daktaras. Aš sakau, „tokių senų niekas nebeoperuoja“, o Jis nusišypsojo, „ senatvė prasideda nuo 90 „. Todėl aš čia pas Jus, nes noriu antakių ir važiuosiu graži pas anūkus“.

Aš noriu pakalbėti apie odos pokyčius bėgant metams, ir kaip tai susiję su permanentiniu makiažu. Permanentinis makiažas visada tobulai atrodo ant prižiūrėtos odos. Kada oda primaitinta serumu, kaukių, ji yra šveičiama, lepinama kokybiškais kremais. Bet ar permanentinis makiažas tik turtingų klienčių privilegija? Tikrai ne. Kartais klientės tiesiog turi gerą genetiką, oda stangri, skaisti, be jokių didelių investicijų. Ir tokiu atveju permanentinis makiažas bus tobulas. … bet metai daro savo, harmoniniai pokyčiai, stresai, ir kita, keičia odą.

Vyresnės klientės oda plonesnė, galima sakyti ji išplonėjusi, pigmentinių dėmių daugiau, paviršiniai kapiliarai, ji sausesnė dažniausiai, mimika sudėliojusi savo raukšles ir kiti pokyčiai. Ir vienas iš svarbesnių pastebėjimų, kurį svarbu įvertinti permanentinio makiažo meistrui, kad oda „šaltėja“, vis daugiau oda įgauna alyvos atspalvį. Aišku, geram rezultatui pasiekti, reikia įvertinti ir turimus negalavimus, kraujo spaudimą, cukraligę, geriamus vaistus ir kita.

Mano kaip meistro rekomendacijos, vyresnio amžiaus klientėms naudoti tik šiltesnius pigmentus, bet ne šilčiausius, kad sugijus rezultatas būtų neutralus. Procedūra atlikti maksimaliai paviršiuje, kad nepažeisti kapiliarų, ir „neįsodinti“ pigmento. O apie ryškumą rezultato, tai  … kaip klientės akys mato 😊 „tik nedarykite mamai juodų antakių, nors ji nori labai ryškių, nes ji pati nemato gerai. Taip ir kankina mus su ryškumu“. 

Nežinau kur girdėjau, bet tikra tiesa „vyresnis žmogus turi būti tvarkingas, spalvos ramios, linijos aiškios“.

Su meile savo darbui,

Kristina_Su

 

Eh, tas lūpų sausumas žiemą

 

Lūpų permanentinis makiažas, tai viskas kas sukurta geriausia dėl lūpų. Jo dėka galime turėti tobulą lūpų formą, kurią davė motulė gamta, tik truputi pakoregavus; aiškesnis kontūras, švelnesnė spalva, ryškesnės lūpos, visa to dėka jaunystė, graži šypsena, garantuotas dėmesys.

Lūpų permanentinio makiažo atlikimo technikų yra begalės, ir bekontūrė technika, ir akcentuojant tik kontūrą, „lūpdažio“ ar „akvarėlės“ technika (kuri yra praktiškai bevertė), „velvet“ lūpos ir t.t. visko daug ir pasirinkimas didelis… visiems šiems pasirinkimams koją pakiša žiema. Taip, žiema, kondicionieriai, šildytuvai, vit. D trūkumas ir kitos negandos.

„Taip noriu lūpų ir taip ilgai laukiau, bet nežinau ar darysite. Kiek be maitinčiau kremais, vazelinu tepu, jos žiemą sausos“ … Koks mano kaip profesionalo pastebėjimas?! Ir taip ir ne. Išsiaiškinkim 😊

Jai nuo savęs atmenamų laikų, Jūsų lūpos buvo visada sausos, ir be žiemos įsikišimo jos sausos, tada Jums nerekomenduočiau lūpų permanentinio makiažo, nesvarbu kokia technika. Rezultatas nebus gražus, ir lūpų sausumas bus jaučiamas dar labiau.

Jai lūpos pasausėja tik esant žvarbiam orui, ar žiemai atėjus suskilinėja lūpų kampučiai (dažnai vit. D trūkumas), ar nedraugas „herpis“ dažnas palydovas, tada Jums lūpų permanentinis makiažas perkeliamas iki gražesnių orų.

Kodėl taip? Lūpų permanentinį makiažą, iš principo galima atlikti. Bet ar pavyks iš pirmo karto? Abejonių yra, gali tekti atlikti vieną ar dvi korekcijas. Lūpų sausumas neduoda gero pigmento įvedimo, nes nėra tolygus (dėl sausumo) lūpų paviršius. Tokiu atveju lūpos gali gyti sunkiau ir sugyti plėmais, netolygiai.

Kokia išeitis, jai visgi norisi išsvajotų lūpų. Juk moterys visada nori „čia“ ir „dabar“. Tokiu atveju, reikėtų lūpas likus dviem savaitėm iki procedūros, paruošti. Labai lengvi pilingai lūpoms kas kelias diena ir kremų  ar specialių kaukių lūpoms naudojimas kasdien, ir kaip „tėve mūsų“ lūpų vazelinas visur ir visada iki procedūrų dienos.

O kaip su herpio prevencija? Šiuo klausymu, visada yra daug nuomonių: vieni, kad kelias dienas prieš procedūra reikia gerti nuo herpio tabletes, kiti meistrai tik procedūros metu ar tik atlikus procedūra, keletą dienų. Iš mano pastebėjimų; bus herpis ar nebus, sunku pasakyti, bet jai bus, Jis atsiras 3-4 dieną po procedūros. Tokiu atveju, jai pradedate jausti, kad bus herpis, rekomenduoju gerti tabletes nuo herpio, būtinai pasitarus su daktaru ar vaistininku. Jokiu būdų nenaudoti tepalų nuo herpio, ir jokiu būdų dantų pastos (pagal liaudiškus patarimus) netepkite, patikėkime mokslu 😊.

Mylėkim savo lūpas visais metų laikais, maitinkime kremais, kaukėmis,  kurie suteiks lūpos „sveiko“ pilnumo. Prisiminkime šveisdamos veidą, kada pilingo prisilietimas prie lūpų irgi daro stebuklus, jos įgauna skaistesnę spalvą, atrodo tolygios, dingsta sausumo jausmas. Juk … Galima ir grožį mylėti gėdingai. – F.Petrarka.