Lūpų ilgalaikis makiažas vyresnio amžiaus klientei (I dalis)

Lūpų ilgalaikis makiažas

Net pasitikslinau, ar tikrai pasižadėjau parašyti apie galimybę  vyresnio amžiaus klientei turėti lūpų permanentinį makiažą. Išsiaiškinkim, nuo kada mes moterys tampame vyresnės klientės. Visuotinėje lietuvių enciklopedijoje, moteris 55 – 75 metų, vadinama pagyvenusio amžiaus. Man tai, kažkas baisaus, nes sutinku tokio šaunumo moteris, kad liežuvis neapsiverčia pavadinti pagyvenusia. Bet visgi … kažkoks kirtis, tiek jausmui, tiek išorei. Atrodo gyvename tokiu laiku, kada mes galime bet ką, susileisti, pasitempti, ištreniruoti, bet ar to pakanka? Ne, nes ne viską gali lūpų korekcijos, ne viską gali ir lūpų permanentinis makiažas.

Kalbant apie lūpų permanentinį makiažą, vyresniame amžiuje, labai svarbu lūpų kontūras. Kuo jis lygesnis, kuo plonesnis, tuo atrodo tvarkingiau ir natūraliau. Kaip susidoroti su lūpų kontūro lygumu? Tai meistro patirtis. Visa tai išmokstama, tik reikia laiko ir daug praktikos.

Kitas aspektas, lūpų spalva. Metai ištrina lūpų gleivinę iki baltumo arba nudažo iki mėlynumo. Jau nekalbant apie tai, kad lūpų gleivinė buvusi ir taip plona, dar labiau išplonėja. Norint perdengti tokias lūpas, tai iššūkis meistrui. Iš patirties galiu pasakyti, reikės ne vienos procedūros, geram rezultatui.

Kada lūpų ilgalaikio makiažo procedūra nerekomenduotina?

Pasikalbėkim toliau …

Su meile savo darbui, Kristė

 

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top