permanentinio makiažo priemonės

Biotek permanentinio makiažo pigmentas Maskvos mulas: graži tamsiai blondinė/šviesiai ruda.

Biotek ilgalaikio makiažo pigmentas „Moscow Mule“ turi neutralų atspalvį, todėl puikiai tinka visiems, turintiems šviesią odą (Fitzpatrick 2 fototipas) ir natūralius tamsiai šviesius antakius. Biotek šešėliavimo pigmentai Rapid Shading yra ideali linija kuriant tobulus ilgalaikio makiažo pikselius!

Skysti ir lengvai implantuojami BIOTEK ilgalaikio šešėliavimo Rapid Shading pigmentai yra tikra revoliucija. Jie iš karto įsiskverbia į odą ir išlieka matomi net sugijus. Dėl savo unikalios formulės RAPID SHADING PMU pigmentų spalvos sukuria kvapą gniaužiantį ilgalaikį pikselinį efektą, matomą iš pirmo karto.

Dėl makro atsparių ilgalaikio makiažo pigmento detalių!

Visi pigmentų atspalviai yra neutralūs, puikiai subalansuoti, kad būtų užtikrintas stabilus gijimo rezultatas, be raudonų ar pilkų antakių permanentinio makiažo atspalvių. Todėl nereikia korektorių. Prieš naudojimą gerai suplakti.

Biotek permanentinio makiažo šešėliavimo pigmentų Rapid Shading linija, kaip ir More Than Ever antakių permanentinio makiažo linija, yra 100% neorganinė. Visos BIOTEK pigmentų spalvos turi specialią Bio-dangą, kuri apsaugo ilgalaikio pigmento molekules ir neleidžia bet kokiam spalvos pasikeitimui!

Atsisveikink su pilkais/raudonais ilgalaikio makiažo antakiais! Jūs taip pat įsimylėsite Biotek pigmentų  spalvų kokybę!

Pagaminta Italijoje – Veganiški – Nebandyta su gyvūnais

Ingredients/Ingredients/Bestandteile/Ingredientes/Ingrédients/Ingrediensser:: Alkoholis, Aqua, C.I. 77492 (geležies oksidas), glicerinas, C.I. 77499 (geležies oksidas), C.I. 77491 (geležies oksidas).

18 ml

BIOTEK permanentinio makiažo pigmentas Moscow Mule

BIOTEK permanentinio makiažo pigmentas Maskvos mulas: graži tamsiai blondinė/šviesiai ruda.

Biotek ilgalaikio makiažo antakių pigmentas „Moscow Mule“ turi neutralų atspalvį, todėl puikiai tinka visiems, turintiems šviesią odą (Fitzpatrick 2 fototipas) ir natūralius tamsiai šviesius antakius. Biotek permanentinis makiažo šešėliavimo pigmentas Rapid Shading yra ideali antakio linija kuriant tobulus ilgalaikius pikselius!

 

29.99