Akių vokų permanentinis makiažas

  • Akių vokų permanentinis makiažas
  • Akių vokų permanentinis makiažas
  • Akių vokų permanentinis makiažas

Akių vokų permanentinis makiažas pakeis ir palengvins kiekvienos moters rytinį grožio ritualą, sutaupys laiko, suteiks daugiau pasitikėjimo, o svarbiausia – išryškins ir atskleis akių grožį, žvilgsnio gylį, spindesį.

Daugumai moterų taisyklingai pravesti akių vokų kontūro liniją, tinkamai šešėliais paryškinti akių formą, spalvą – tikrai sudėtinga. Todėl patyrusi permanentinio makiažo meistrė gali ne tik padėti, bet ir užtikrinti, kad pageidaujamu makiažu galėsite džiaugtis ilgai.

Akių vokų permanentinio makiažo procedūros trukmė – 1,5–2 val.

Korekcija, kurios gali ir neprireikti. Jos poreikis priklauso nuo kiekvienos moters odos pobūdžio, gijimo proceso, gyvenimo būdo bei kitų faktorių. Korekcija paprastai atliekama per 3 mėnesius nuo procedūros. Kartojimo gali prireikti po 1-3 metų.

Kaip vyksta akių vokų permanentinio makiažo procedūra?

  1. Nemokama konsultacija. Jos metu kartu su meistre surasite sprendimą, kokio makiažo norite. Galbūt Jums užteks tik tarpblakstieninio akių kontūro, kuris vos vos paryškins blakstienų sritį. Galbūt pageidausite platesnės, ryškesnės linijos. O gal pasirinksite šešėliavimo techniką, kuria ne tik akis apvedama kontūru, bet ir jam suteikiamas lengvo šešėlio efektas.
  2. Eskizo atlikimas ir suderinimas. Kai jau realiai pamatysite ir galėsite surasti Jums tinkamiausią formą, spalvą, intensyvumą.
  3. Tam, kad procedūra nepaliktų nemalonių pojūčių, prieš pradedant ją, visuomet taikomas lengvas, paviršinis nuskausminimas.
  4. Permanentinio makiažo atlikimas.