Tai ne dekoratyvinė kosmetika …

Tai ne dekoratyvinė kosmetika …

Permanentinis makiažas arba ilgalaikis makiažas – tai dekoratyvinės kosmetikos pakaitalas, kuriuo siekiama pagerinti moterų ir vyrų išvaizdą. Suteikiama antakiams forma, kryptis, išryškinamos akys, blakstienų linija, lūpos sugrąžinamas kontūras, norima spalva, vizualinis putlumas. Permanentinio makiažo procedūra atliekama naudojant specialias mašinėles, kurios sukurtos dirbti su jautriomis veido vietoms, taip pat pigmentai, kurie patalpinami po oda per mikroadatas. Taip pat labai svarbus faktorius meistro patirtis, matymas, braižas, žinios apie odą, pigmentus, žmogaus fiziologiją, anatomiją.

Tai ne tatuiruotė, tai permanentinis makiažu, nes norint išlaikyti nepriekaištingos būklės atlikimo rezultatą, antakius reikia koreguoti kartą per metus, lūpas ir akis – kartą per 1 ar 2 metus. Nesuklyskime! Jei permanentinis makiažas neblunka, laikosi ilgiau nei 5 – 10 metų, ar pakinta pigmentas, tai ne permanentinis makiažas, tai tatuiruotė.

Norite tikrai gero rezultato, natūraliai atrodančių antakių, besišypsančių lūpų, ar juodo klasikinio pravedimo. Tik kokybės standartus atitinkantys pigmentai BIOTEK.

BIOTEK permanentinio makiažo pigmentai yra hipoalergiški ir gaminami pagal griežtus Europos saugos standartus.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top