#Antakiai

#Antakiai

Kada prasideda kalba apie antakius, galėčiau kalbėti ištisai, jau nekalbant apie šių laikų tendencijas, jų blogio ir gėrio trupinėlius. Kokia bebūtų tai kalba apie antakius, visada kalba pasisuka pirmiausiai apie antakių formą. Kuo ji tokia ypatinga, juk galima būti madingais antakiais? Kokie antakiai madingi ir ar vaikomės mes tų madų?

Įvedus į google sistemą –  „antakių formą“ metama tos pačios pamokos, kaip suformuoti tobulus antakius. O ką daryti, jai visgi netobula pas mane linija nuo nosies kraštelio iki akies. Jai mano akys netolia viena nuo kitos, tai ir antakiai plaukios, jai jau pagal tobulumo formulę.

Atliekant antakių permanentinį makiažą labai svarbu klientės veido anatomija, antakių lankas. Kaip suformuosime antakius, tokia klientę matys ir kiti žmonės. Baisiai skamba, bet aš visada sakiau ir sakysiu, „antakių dėka mes galime žmogų padaryti kvailą arba protingą“. Realus atvejis iš mano darbo, atsidaro durys, nespėjau žodžio tarti, o klientė „ darykite ką nors, su šitais antakiais atrodau kaip alkoholikė“. Daug malonesni atvejai, kada su kliente džiaugiamės atgavę kelis metus jaunystės antakių formos pagalba.

Tad, kokių antakių norite jūs? Siaurų, plačių, griežtų ar romantiškų. Tiesa, dar yra tendencijos, bet ar jūs norite jų vaikytis?

Norėkite savo veido, savo gražaus gyvenimo, tai kas jus išskiria iš minios. Nebijokite norėti siaurų antakių,  nors visas pasaulis, rėk, kad dabar madingi tik stori. Tuos rėkiančius sutiksite po metų prie lazerio procedūrų, kada ateis siaurų antakių mada. Antakiai, tai ne mados reikalai, na nebent tai būtų dekoratyvinė kosmetika, antakių makiažas, bet jai kalbame apie antakių permanentinį makiažą, visada išlikite savimi.

Su meile savo darbui, Kristina

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top