Apie mus

„Permanento pasaulis” siekia pabrėžti jūsų natūralų grožį savo aukščiausios kokybės pigmentais. Tikime, kad permanentinis makiažas turėtų suteikti jums galios, įkvėpimo ir pabrėžti jūsų unikalius bruožus. Mūsų kelionė prasideda nuo paprastos misijos: suteikti jums geriausius pigmentus, produktus.

Mūsų kruopščiai atrinkti pigmentai, produktai skirti atskleisti jūsų vidinį spindesį. Mūsų produktai – nuo kerinčių akių šešėlių atspalvių iki prabangių lūpų dažų ir antakių permanentinio makiažo pigmentų – sukuri taip, kad padėtų jums lengvai atskleisti savo grožį.

Su meile savo darbui,
Kristė

permanentinio makiažo pigmentai

Esate permanentinio makiažo meistrė ir ieškote patikimo tiekėjo permanentinio makiažo priemonėms?

Permanento Pasaulis – tikras rojus permanento meistrams.

Permanentinis makiažas – sparčiai populiarėjanti grožio procedūra, kuri leidžia merginoms pasijausti dar geriau be didelių pastangų rytais.
Lūpų permanentinis makiažas – puikus gelbėjimo ratas toms, kurių lūpos savaime neturi spalvos ir atrodo lyg būtų išblukusios, o lūpų dažai, kaip žinia, neišsilaiko taip ilgai, kaip kartais to norėtųsi. Permanentinis makiažas lūpoms – ši procedūra paryškina Jūsų lūpytes, suteikia joms kontūro bei natūralios (o gal netgi ir ryškesnės) spalvos, kuri išliks Jums visą dieną!

Permanento Pasaulis pristato kokybiškas lūpų permanentinio makiažo priemones kiekvienam skoniui – nuo švelniausių iki ryškiausių ir sodriausių spalvų. Savo klientėms suteikite dar daugiau galimybių! 

Akių permanentinis makiažas – dar vadinamas mikropigmentacija, suteikia galimybę sukurti akių kontūrą ar paryškinti akių linijas.
Akių permanentinis makiažas – tai blakstienų augimo linijos paryškinimas, strėlytė (pravedimas), pravedimas su šešėliavimu.
Akių permanentinis makiažas – tai ilgalaikis grožio sprendimas, tad šiai paslaugai atlikti neatsiejama dalis yra permanentinio makiažo priemonės. Rūpinkimės savo klientėmis ir permanentinio makiažo paslaugas atlikime su kokybiškomis priemonėmis.

Permanentinio makiažo prekės – tai akių pigmentai, antakių pigmentai, lūpų pigmentai ir kitos būtinos prekės permanentiniam makiažui atlikti.
Permanentinio makiažo priemonės – tai ne tik permanentinio makiažo pigmentai, bet ir kt. Būtinos priemonės ilgalaikiam makiažui atlikti.

Permanento Pasaulis pristato aukštos kokybės ir kokybiškas ilgalaikio makiažo priemones, kas leis Jums tapti tikrais profesionalais ir savo klientams užtikrinti aukštos kokybės paslaugas bei užmegzti su jais ilgalaikius santykius. 
Permanentinio makiažo priemonės: BIOTEK lūpų ir antakių pigmentai bei akių permanentinio makiažo pigmentai.