Antakių permanentinio makiažo korekcija (II dalis)

Kokia korekcijos galia? Korekcija iš tiesų labai svarbi, nei atrodytų iš pirmo žvilgsnio. Kada atliekama antakių permanentinio makiažo procedūra, reikia laiko, kad matytume tikrą rezultatą. Kuo klientė jaunesnė, tuo greičiau oda sugyja ir stabilizuojasi pigmentas. Kuo klientė vyresnė, tuo lėčiau vyksta visi procesai.

Permanentinio makiažo korekcijos metu, kaip meistrė įvertinu, kaip prigijo pigmentas, kokio intensyvumo, kaip išlaikyta forma. Labai svarbu klientės nuomonė, ar norėtų kažką keisti, t.y. ryškumą, ilgį, plotį, truputi kampo korekcija galima. Visgi, jai sugijęs variantas klientę tenkina, gražu, visi giria, tai dar nereiškia, kad procedūra baigta. Kaip meistrė įvertinu, klientės amžių, naudotą permanentinio makiažo  pigmentą ir prašau stebėti antakius 3 mėn, ar yra pokyti, blukimas, ar stabiliai laikosi.

Po procedūros 3 mėn, yra kertiniai, iki kada atliekama korekcija, nes vėliau jau stabilizuojasi pigmentas, klientė pilnai pripranta prie savęs pokyčio, išmoksta prižiūrėti savo antakius, kad rezultatas džiugintų ilgiau.

Su meile savo darbui, Kristė

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top