Kas kaltas, dėl blogai atlikto akių ilgalaikio makiažo?

Skambina pažįstama, „Kriste, giminaitė darėsi akių pravedimus, keturis kartus ir jokio rezultato, kas negera?“ Na su kliente turėtų būti viskas gerai ir su kantrybe ji stebuklinga, bet va su meistru, nu nelabai gerai.

Kas kaltas? Akių pravedimas, subtili procedūra, reikalaujanti ypatingo kruopštumo, ir lėtumo. Norint gauti gerą, ne mėlyną rezultatą, reikia pasistengti. Pirmiausiai dirbti su gerais pigmentais, Aš jau atsirinkusi, Biotek royal black. Bet kiekvienas meistras turi žinoti su kokiu produktu dirba. Antra svarbu, dirbti lėtai, būtent lėtai. Ir trečia, kas įgimta, duota, užtarnauta, tai odos jautimas, kokiam gylyje su kokia oda dirbti.

Kas galėjo įtakoti, keturis kartus ir rezultatą 0? Greičiausiai, vokų šešėliavimas, nuo kurio lūžta instagramas, tai oriniai pikseliai, kurie ir dingsta su oru po kelių dienų, nu maks iki savaitės. Kas dar galėjo įtakoti? Tai baimė, kad klientei skaudės, nors gerai nuskausminus, gyventi tikrai galima. Dar baimė pažeisti akies obuolį ar voką, tiesiog baimė. Kalbėjausi su akių daktare ir plastikos chirurge, be šansų, mūsų vokas judanti kremzlė. Tad meistrai, dirbame drąsiai ir atsakingai.

Su meile savo darbui, Kristė.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top