permanentinio makiažo priemonės

Biotek permanentinio makiažo pigmentas Sex On The Beach seksas paplūdimyje vidutiniškai rudiems antakiams. Šios spalvos neturi trūkti jūsų studijoje.

Permanentinio makiažo Sex on the Beach pigmentas turi neutralų atspalvį, todėl puikiai tinka naudoti visiems klientams, kurių oda yra vidutinė (Fitzpatrick odos tipas 3–4), natūralūs vidutiniškai rudi antakiai. Greitas permanentinio makiažo šešėliavimas!

Skysti ir lengvai implantuojami BIOTEK permanentinio šešėliavimo Rapid Shading pigmentai yra tikra revoliucija šiame sektoriuje. Jie iš karto įsiskverbia į odą ir išlieka matomi net sugijus. Dėl savo unikalios formulės ilgalaikio makiažo RAPID SHADING PMU spalvos sukuria kvapą gniaužiantį permanentinį  pikselių efektą, matomą iš pirmo karto.

Dėl makro atsparių permanentinio makiažo detalių!

Visi atspalviai yra neutralūs, puikiai subalansuoti, kad būtų užtikrintas stabilus gijimo rezultatas, be raudonų ar pilkų permanentinių antakių atspalvių. Todėl nereikia maišyti spalvų ar pridėti korektorių. Prieš naudojimą gerai suplakti.

Ilgalaikio makiažo Rapid Shading linija, kaip ir More Than Ever antakių pigmentų linija, yra 100% neorganinė. Visos BIOTEK spalvos turi specialią Bio-dangą, kuri apsaugo pigmento molekules ir neleidžia įvykti bet kokiam spalvos pasikeitimui!

Atsisveikink su pilkais/raudonais antakiais! Jūs taip pat įsimylėsite Biotek spalvų kokybę!

Pagaminta Italijoje – Veganiška – Nebandyta su gyvūnais

Ingredientai/Ingredients/Bestandteile/Ingredientes/Ingrédients/Ingredients: alkoholis, vanduo, glicerinas, C.I. 77492 (geležies oksidas), C.I. 77499 (geležies oksidas), C.I. 77491 (geležies oksidas), C.I. 77288 (chromo oksido žalia).

7 ml.

 

BIOTEK permanentinio makiažo pigmentas Sex On The Beach

Biotek permanentinio makiažo pigmentas Sex On The Beach seksas paplūdimyje vidutiniškai rudiems antakiams. Šios spalvos pigmentų neturi trūkti jūsų studijoje.

Permanentinio makiažo Sex on the Beach pigmentas turi neutralų atspalvį, todėl puikiai tinka naudoti visiems klientams, kurių oda yra vidutinė (Fitzpatrick odos tipas 3–4), natūralūs vidutiniškai rudi antakiai. Greitas permanentinis šešėliavimas!

19.99