permanentinio makiažo priemonės

Permanentinio makiažo pigmentas Maskvos Mulas: graži tamsiai blondinė/šviesiai ruda.

Ilgalaikio makiažo pigmentas „Moscow Mule“ turi neutralų atspalvį, todėl puikiai tinka visiems, turintiems šviesią odą (Fitzpatrick 2 fototipas) ir natūralius tamsiai šviesius antakius. Permanentinio makiažo pigmentas Rapid Shading yra ideali linija kuriant tobulus ilgalaikius pikselius!

Skysti ir lengvai implantuojami BIOTEK permanentinio makiažo Rapid Shading pigmentai yra tikra revoliucija. Jie iš karto įsiskverbia į odą ir išlieka matomi net sugijus. Dėl savo unikalios formulės ilgalaikio makiažo RAPID SHADING PMU pigmentų spalvos sukuria kvapą gniaužiantį pikselinį ilgalaikį efektą, matomą iš pirmo karto.

Dėl makro atsparių permanentinio makiažo pigmentų detalių!

Visi Biotek ilgalaikio makiažo pigmentų atspalviai yra neutralūs, puikiai subalansuoti, kad būtų užtikrintas stabilus gijimo rezultatas, be raudonų ar pilkų antakių atspalvių. Todėl nereikia korektorių. Prieš naudojimą gerai suplakti.

Biotek permanentinio makaižo pigmentų Rapid Shading linija, kaip ir More Than Ever antakių linija, yra 100% neorganinė. Visos BIOTEK pigmentų spalvos turi specialią Bio-dangą, kuri apsaugo pigmento molekules ir neleidžia bet kokiam ilgalaikio makiažo spalvos pasikeitimui!

Atsisveikink su pilkais/raudonais ilgalaikio makiažo antakiais! Jūs taip pat įsimylėsite Biotek pigmentų spalvų kokybę!

Pagaminta Italijoje – Veganiški – Nebandyta su gyvūnais

Ingredients/Ingredients/Bestandteile/Ingredientes/Ingrédients/Ingrediensser:: Alkoholis, Aqua, C.I. 77492 (geležies oksidas), glicerinas, C.I. 77499 (geležies oksidas), C.I. 77491 (geležies oksidas).

7 ml

BIOTEK permanentinio makiažo pigmentas Moscow Mule

Biotek permanentinio makiažo pigmentas Maskvos Mulas: graži tamsiai blondinė/šviesiai ruda.

Ilgalaikio makiažo Biotek pigmentas „Moscow Mule“ turi neutralų atspalvį, todėl puikiai tinka visiems, turintiems šviesią odą (Fitzpatrick 2 fototipas) ir natūralius tamsiai šviesius antakius. Biotek permanentinio makiažo pigmentai Rapid Shading yra ideali linija kuriant tobulus ilgalaikius pikselius!

19.99