Permanentinis makiažas, tai ne dekoratyvinė kosmetika …

Tai ne dekoratyvinė kosmetika, tai permanentinis makiažas

Permanentinis makiažas arba ilgalaikis makiažas – tai dekoratyvinės kosmetikos pakaitalas, kuriuo siekiama pagerinti moterų ir vyrų išvaizdą. Suteikiama antakiams forma, kryptis, išryškinamos akys, blakstienų linija, lūpoms sugrąžinamas kontūras, norima spalva, vizualinis putlumas. Permanentinio makiažo procedūra atliekama naudojant specialias permanentinio makiažo mašinėles, kurios sukurtos dirbti su jautriomis veido vietoms –  akių vokais, antakiais, lūpomis. Permanentinio makiažo pigmentas kartridžo pagalba įterpiamas į viršutinį odos sluoksnį. Taip pat labai svarbus faktorius permanentinio makiažo meistro patirtis, matymas, braižas, žinios apie odą, permanentinio makiažo pigmentus, žmogaus fiziologiją ir anatomiją.

Tai ne tatuiruotė, tai permanentinis makiažu, Jis turi blukti.  Norint išlaikyti nepriekaištingos būklės permanentinio makiažo rezultatą, antakius reikia koreguoti kartą per metus, lūpas ir akis – kartą per 1 ar 2 metus. Nesuklyskime! Jei permanentinis makiažas neblunka, laikosi ilgiau nei 5 – 10 metų, ar pakinta pigmentas, tai ne permanentinis makiažas, tai tatuiruotė.

Norite tikrai gero rezultato, natūraliai atrodančių antakių, besišypsančių lūpų, ar juodo klasikinio pravedimo, tik kokybės standartus atitinkantys permanentinio makiažo pigmentai BIOTEK.

BIOTEK permanentinio makiažo pigmentai yra hipoalergiški ir gaminami pagal griežtus Europos ir Amerikos saugos standartus.

Su meile savo darbui, Kristė

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top